Küçük Kadınlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Küçük Kadınlar

küçük kadınlar resmi forum

küçük kadınlar hakkında sohbet Jjv4gk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

küçük kadınlar hakkında sohbet

+8
bu-rockçı_pessimist
sunny
Ay$£GLL
sevimlicadı
armi..!
filiz
yağmur90
adminay
12 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1küçük kadınlar hakkında sohbet Empty küçük kadınlar hakkında sohbet C.tesi Haz. 14, 2008 4:20 pm

adminay

adminay
Admin
Admin

küçük kadınlar hakkında konuşmak için buradan sohbet edebilirsiniz

http://kucukkadinlar.forummotion.com

2küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet C.tesi Haz. 14, 2008 10:10 pm

adminay

adminay
Admin
Admin

bakalım yeni bölüm nasıl olcak

3küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Paz Haz. 15, 2008 10:01 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

hiç şüphesiz bizi ilk bölümden daha da hüzünlü bir bölüm bekliyo yhaa No
kızlar anne babalrını aynı gün kaybetmişler
bi de başlarına hala çıktı,cansuyu almak istiyo sanırım
sonra kızlar para sıkıntısı çekiyolar
elif para kazanmak için kuaförde çalışmaya başladı,hadi çalışsın ama başına bi de bi adam(kuafördeki) musallat oldu,sulanıyo kıza
nedir bu kızların kaderi yha
of offff confused Sad

4küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Paz Haz. 15, 2008 10:03 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

tabi en çok etkilenecek olan da cansu ,miniğim
büyükler bile dayanamazken o küçücük haliyle nasıl katlansın cnm yhaa Sad Sad

5küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Ptsi Haz. 16, 2008 8:03 am

filiz

Set görevlisi
Set görevlisi

6küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Ptsi Haz. 16, 2008 1:44 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

yeni bölüm yarın Laughing cheers
valla bir hafta geçmek bilmedi
sonunda izlicezz Razz

7küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 11:17 am

adminay

adminay
Admin
Admin

yani romanda duyduğuma göre bi kız saçını kestiriyo galiba saçını kestiren kişi yeliz olcak gibi

8küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 11:20 am

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

aysetu demiş ki:yani romanda duyduğuma göre bi kız saçını kestiriyo galiba saçını kestiren kişi yeliz olcak gibi

ewt olabilir onun saçlarının maşallahı var uzun bayaaa,ama diziye göre gitmiyoo yha belli de olmazz

9küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 4:20 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

ewt yha sonunda 2. bölümü izleyebilicez
armi-utku'nun birlikteki sahnelerini çok merak ediiyorum
ve şu halayı da (her ne kadar sevmesem de)
ve umarım bu kez reytingler de zirveye otururuzz Very Happy cheers

10küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 6:49 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

çok az kaldı yeni bölüme
hadi hayırlısı
herkese iyi seyirlerr cheers bounce

11küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 8:55 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

aaahh ne hüzünlü bir bölüm
ağlamaktan göz pınarlarım kurudu yhaa
nedir bu kızların çektiği
herşey kötü ve üst üste geliyoo
anne babalrını kaybettikleri yetmiyo gibi
bir de halaları çıktı başlarına cansu'yu almak için
ofoffff Sad Sad

12küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 10:08 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

halaya bak yha ne sinsi ha
sinir oldum
madem durumu bu kadar iyi neden cansu diye tutturuyoo
gitsin evlatlık alsın,o kadar çok ailesini kaybedip o kurumlarda yaşamak zorunda olan çocuk var ki

13küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Haz. 17, 2008 10:11 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

bi de o kuaförr
o ne yha öle yılışık şey
herkese bebeğim bebeğim Mad geek

14küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Çarş. Haz. 18, 2008 8:47 am

armi..!

armi..!
Set görevlisi
Set görevlisi

aynen ya aglamaklı geçti bu bölüm...ya armiyede sinir oldum utku o kadar yardımcı oldu..karakoldada yardım etmek istedi... kız yine çıkıştı çocuğaa..

15küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Çarş. Haz. 18, 2008 9:06 am

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

ewt yha tam bir keçii
umarım sakinleştikten sonra hata yaptığını anlar da
özür diler,gerçi onun utku'dan özür dilemesi zor ama
yoksa çocuk bir daha yaklaşamıcak armi'nin yanına yhaa offf Mad Very Happy

16küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Cuma Haz. 20, 2008 9:46 am

sevimlicadı

sevimlicadı
Set görevlisi
Set görevlisi

aslında armi de haklı ama okadarda çıkışmaması gerekirdi.

17küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Cuma Haz. 20, 2008 11:06 am

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

sevimlicadı demiş ki:aslında armi de haklı ama okadarda çıkışmaması gerekirdi.

ewt sonuçta utku ona yardım etmek istedi
yardım eli uzatan birini neden geri çevirirki insan??

18küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Cuma Haz. 20, 2008 11:10 am

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

alıntıdır
pamir tarafından

arkadaşlar fragmanı gördüm:
sami eve gelmiş burayı restoran yapıcam çıkıcaksınız gibilerinden birşey söylüyordu..
armi hulusiye ağzına geleni söylüyordu bade ya da ali onu tutmaya çalışıyrlardı..hulusi şok olmuştu!!!
utku dedesiyle konuşacağını söylüyrdu sertçe... dede tanımadığın komşu kızlar senin geleceğinden daha mı önemli diyordu
hala avukat tutmuş... avukat cansuyu alabilirsiniz ama önce kardeşlerinin ona bakamayacağını kanıtlamalısınız diyordu.. halanın elinde doktor raporu vardı işte ilk kanıtım diyordu galiba bilge kolunu mu ne incitmiş sargıdaydı çünkü..
cansu az kalsın düşüyrdu hala tututordu-galiba bunu da kullanacak!!-
son olarak kızlar babalarının öldüğünü haberlerden öğreniyorlrdı...haberde teröristelrin saldırısına uğrayıp hayatını kaybeden mustafa gezici....diyordu
hatırladıklarım bu kadar

19küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Paz Haz. 22, 2008 6:51 pm

Ay$£GLL

Ay$£GLL
Set görevlisi
Set görevlisi

evet ufaklıklar öğreniyo babasının öldüğünü

20küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Çarş. Haz. 25, 2008 4:35 pm

Ay$£GLL

Ay$£GLL
Set görevlisi
Set görevlisi

bu bölüm çok güzel valla hele arminin huysuza bağrışı bide palyonça kılığına girmesi de çok gzeldi utkunun görmesini çok istedim aslında kavgayıı
yaa ben bu timuçine sinir oluyorum inşallah elifle&ali sevgili olur timuçinle olmaz

21küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Perş. Haz. 26, 2008 9:33 pm

sunny

sunny
Set görevlisi
Set görevlisi

aysetu demiş ki:yani romanda duyduğuma göre bi kız saçını kestiriyo galiba saçını kestiren kişi yeliz olcak gibi
kitapta jo kestiriodu...yani armi..ama zannetmiyrm onun saclari o kdr uzun deil Cool

22küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Tem. 22, 2008 10:20 pm

yağmur90

yağmur90
Süper moderatör
Süper moderatör

diziyi berbat ettikleri için senaristleri kutluyorumm

23küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet C.tesi Tem. 26, 2008 3:27 pm

bu-rockçı_pessimist

bu-rockçı_pessimist
Set görevlisi
Set görevlisi

napmışlar ki?

24küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet C.tesi Tem. 26, 2008 3:29 pm

bu-rockçı_pessimist

bu-rockçı_pessimist
Set görevlisi
Set görevlisi

bnce ole yapmazlar ama yeliz sinirden kesebilir :S

25küçük kadınlar hakkında sohbet Empty Geri: küçük kadınlar hakkında sohbet Salı Ağus. 12, 2008 7:23 pm

@yshee

Set görevlisi
Set görevlisi

bencede

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-