Küçük Kadınlar

küçük kadınlar resmi forum


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

11. Bölüm Özeti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 11. Bölüm Özeti Bir Perş. Şub. 12, 2009 1:54 pm

aSkIm*Burakk

avatar
Miss moderatör
Miss moderatör
Halası'nın mahkeme sonuçlanana kadar Cansu’yu alması Elif’i çılgına çevirmiştir. Timuçin, Elif’i nasıl teselli edeceğini şaşırmıştır. Elif, halasına saklandıkları evi kimin söylediğini öğrenince iyice öfkelenmiştir. Elif bütün hıncını Ali’den almıştır.

Armi, Bilge ve Yeliz de Ali’ye tavır almıştır. Utku’ya hakaret dolu mektup yazan Armi, kafeteryaya gitmediği günler kendisinin yerine onun çalıştığını öğrenince panik olmuştur. Utku ise hiç renk vermez ve Armi’ye bir ceza vermeyi düşünmeye başlar.

Bulduğu ceza Armi’yi iyice şaşkına çevirmiştir. Cansu halasının yanında mutsuzdur, her fırsatta eve gitmek istemektedir. Şevkiye türlü türlü numara ve hediyelerle Cansu’yu kandırmaya çalışmaktadır. Elif, Cansu’yu almanın yollarını araştırır. Tek çare Yeliz’i konuşturmaktan geçer.

Alışveriş merkezinde de Yeliz, eniştesi ile karşılaşır ve onun tarafından yine tehdit edilmiştir. Simge’nin kışkırtması ile Yeliz, eniştesinden kendince intikam almıştır. Patronu Mihrace’yi sevgilisi için hazırlamaya giden Elif’i ise kötü bir sürpriz bekler.

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz