Küçük Kadınlar

küçük kadınlar resmi forum


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

3. bölüm özeti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 3. bölüm özeti Bir Perş. Haz. 19, 2008 8:52 am

yağmur90

avatar
Süper moderatör
Süper moderatör
5 KIZ KARDEŞ SOKAKTA KALMA TEHLİKESİ İLE KARŞI KARŞIYA...

CANSU’NUN PEŞİNDE OLAN HALA, KIZLARI SIKIŞTIRIYOR,BABALARININ DA ÖLDÜĞÜNÜ SAKLAYAN ELİF VE ARMAĞAN ZORDA...

Köşk’ü restorant’ta çevirmek için tadilat için gelen ekip kızları yataklarından kaldırır,5 kız kardeşte şaşırır.Elif ve Armi adamlarla fena tartışır evi gezmelerine izin vermezler.

Kılzarın tavrını öğrenen bir an önce işi bitirmeye çalışan Sami iyice saldırganlaşır. Üstüste yaşadıkları felaketler yetmezmiş gibi 5 kız kardeş şimdi de sokakta kalacaklardır.İşin ciddiyetini anlayan Elif hemen ev aramaya başlar.Armi de garsonluk için baş vurur.Ancak gittiği cafede Utku ile karşılaşır ve yine tartışırlar.Köşk için adamlar 2. kez kapılarına dayanınca Armi kendine hakim olamaz ve Hulusi Bey’in evine gider ona ağızına geleni söyler.Kızlar bir şekilde hayata tutumaya çalışırken Halaları Şevkiye de boş durmaz ve Cansu’yu almak için bir avukatla anlaşır.Kurduğu plana göre de Cansu’yu ablalarından koparmak için mahkemede delil olacak her şeyi toplamaya başlar. Günler geçtiği halde babalarından haber alamayan küçükler,Elif ve Armi’yi artık iyice sıkıştırmaya başlarlar.Acaba kızlar babalarını da kaybettiklerini daha ne kadar kardeşlerinden saklayacaklar?


_________________

"About three things I was absolutely positive. First, Edward was a vampire. Second, there was a part of him, and I didn't know
how dominate that part might be, that thirsted for my blood. And third, I was unconditionally and irrevocably in love with him."
Kullanıcı profilini gör

2 Geri: 3. bölüm özeti Bir Ptsi Haz. 23, 2008 11:18 am

pnar

avatar
Set görevlisi
Set görevlisi
teşekkürler

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz