Küçük Kadınlar

küçük kadınlar resmi forum


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

34. Bölüm Özeti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 34. Bölüm Özeti Bir Cuma Şub. 13, 2009 7:54 pm

yağmur90

avatar
Süper moderatör
Süper moderatör
Elif, Ali için endişeleniyor
Elif, Ali’nin Cengiz’e bir şey yapıp, başını derde sokmasından endişe duyuyor ve onu engellemek için harekete geçiyor.

Elif, Ali’yi başını derde sokmadan önce durdurmak için harekete geçer ve ona, Timuçin ile olan evliliğine şans vereceğini söyler. Ali, duydukları karşısında kendini iyice kaybeder. Fırsattan istifade eden Cengiz kaçar ve eve gelir. Şevkiye, ölümden yine kıl payı kurtulan Cengiz’den nasıl kurtulacağını düşünür. Elif eve döner fakat Ali hala ortada yoktur. Üstelik Cengiz’i sakladığı kulübede yanmıştır. Haberi alan Bade fenalık geçirir. Herkes Ali’yi bulmak için yine harekete geçer. Elif’in Ali ile fazla ilgilenmesine bozulan Timuçin iş ile ilgili bir tuzağa düşürülmek üzeredir. Yeliz koşuda okul takımına girmek için elinden geleni yapmaktadır. İki gün boyunca ortalarda görünmeyen Ali ortaya çıkar ama çok fazla içine kapanıktır. Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Derya, Ali’ye duygularını itiraf eder. Polisler, şüpheli davranan Ali için bir kez daha köşkün kapısına gelirler. Bu kez suçlamalar çok daha ağırdır.


_________________

"About three things I was absolutely positive. First, Edward was a vampire. Second, there was a part of him, and I didn't know
how dominate that part might be, that thirsted for my blood. And third, I was unconditionally and irrevocably in love with him."
Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz